Nuo pralaimėjimo marijampoliečių neišgelbėjo ir naujokas iš JAV Casey Matthew Coons. 24 metų 180 cm ūgio gynėjui tai buvo pirmosios rungtynės NKL.

Du kėlinius situaciją kontroliavusi „Sūduva-Mantinga“ palūžo trečiojo kėlinio viduryje, kuomet leido šeimininkams įsižaisti ir išlyginti rezultatą (46:46). Lygus rezultatas švieslentėje degė ir 37 rungtynių minutę (73:73), tačiau tuomet iš toli pataikė G. Kurtinaitis, tritaškį smeigė Darius Marcinkevičius, nesportinę pražangą užsidirbo svečių gynėjas Donatas Sabeckis. Po varžovų krepšiu nardęs G. Butkus tiksliai metė baudos metimus ir padėjo tašką rungtynėse – 90:78.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas G. Kurtinaitis iš viso pelnė 36 taškus (8/10 trit., 6/7 baud.) ir surinko 34 naudingumo balus. G. Butkaus sąskaitoje – 17 taškų (5 atk. k., 5 rez. perd.), Valdemaro Savostjanovo – 12, D. Marcinkevičiaus - 9.

„Sūduvos-Mantingos“ gretose išsiskyrė po 20 taškų pelnę Paulius Petrilevičius (14 atk. k., 32 naud. b.) ir Paulius Kleiza. Marijampolės komandoje debiutavęs amerikietis įžaidėjas C. M. Coons į „Rasų“ krepšį įmetė 8 taškus.

„JAZZ-Diremtos“ spaudimą atlaikiusi „Petrochema“ pratęsė pergalingą žygį NKL čempionate

Penktąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Jonavos „Petrochema“ (5-1). Be pagrindinio įžaidėjo Evaldo Aniulio rungtyniavę Jonavos krepšininkai Kaune – 71:64 (21:17, 17:11, 11:24, 22:12) palaužė „JAZZ-Diremtos“ (0-6) klubą.

Kęstučio Naruševičiaus ekipa po pergalingų rungtynių laikinojoje sostinėje išlieka tarp čempionato lyderių. „Petrochema“ dalijasi 1-3 vietas su Molėtų „Ežerūno-Kario“ ir Vilniaus „Perlo-MRU“ komandomis.

Vladislovas Razumnovas

Jonavos komandai Vladislovas Razumnovas pelnė 16 taškų (5 atk. kam., 3 rez. perd.), Ričardas Verbickas - 10, Aurimas Urbonas, Dovydas Šemeklis ir Karolis Šarukas - po 8, Henrikas Vorotnikovas ir Tomas Milinskas - po 7, Lukas Grabauskas - 5 (12 atk. kam.).

Kauno ekipai Mantvydas Stašelis surinko 17 taškų, Ronaldas Rutkauskas - 11.