Lietuvis nugalėtojams pelnė 10 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 24 žaidimo minutes (24:18) M. Pocius pataikė 2 tritaškius iš 4, realizavo visus 4 baudų metimus, tačiau visi trys jo dvitaškiai metimai skriejo pro šalį.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Sergio Llulas (24 tšk.), Ante Tomičius (13 tšk.) bei Kyle'as Singleris (10 tšk.).

Svečių ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo Pedro Llompartas (15 tšk.), Lamontas Barnesas (14 tšk.), Andy's Rautinis ir Mohamedas Kone (po 12 tšk.).

Vienvalde lygos lydere lieka čempionės titulą ginanti "FC Barcelona Regal" (24/5) komanda.

22-ąją nesėkmę sekmadienį patyrė lygos autsaiderė Valjadolido "Blancos de Rueda" ekipa su Dariumi Songaila, svečiuose 77:89 (26:12, 15:24, 17:35, 19:18) nusileidusi ketvirtoje vietoje esančiai Bilbao "Gescrap Bizkaia" (17/12) ekipai.

Lietuvis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 11 taškų, sugriebė 2 kamuolius, dusyk suklydo ir 4 kartus prasižengė. Per 14 su puse minutės D. Songaila prametė tritaškį, pataikė 5 dvitaškius iš 7 bei vienintelį baudos metimą.

15 taškų pralaimėjusiems pelnė Diego Garcia, 11 - Isaacas Lopezas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Rogeris Grimau (18 tšk.), Alexas Mumbru bei Kostas Vasileiadis (po 17 taškų).