Rostovo "Lokomotiv" - Kazanės "Uniks" 77:90 (15:20, 24:19, 20:25, 18:26).

Šeimininkų ekipai užteko jėgų priešintis du pirmuosius rungtynių kėlinius, po kurių rezultatas buvo lygus - 39:39. Tačiau po pertraukos svečiai užtikrintai laimėjo abu ketvirčius ir šventė jau 19-ąją pergalę per 21 mačą.

Nors Kazanės klubo lietuviai neturėjo daug laiko pailsėti po antradienį Kijeve vykusių FIBA Europos lygos "Visų žvaigždžių" rungtynių, tai jiems nesutrukdė pasirodyti nepriekaištingai. Eurelijus Žukauskas buvo rezultatyviausias savo komandoje. Vidurio puolėjas per 32 aikštelėje praleistas minutes surinko 21 tašką (7/12 dvitaškių, 7/10 baudų), sugriebė 11 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą bei išprovokavo 8 pražangas, o pats prasižengė 3 kartus.

Saulius Štombergas per 22 minutes pelnė 14 taškų (4/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, tačiau suklydo 1, o prasižengė 4 kartus. 16 taškų pridėjo Martinas Muurseppas (Martinas Miursepas), 13 - Valentinas Kubrakovas.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Johnas Thompsonas (Džonas Tompsonas, 28 tšk., 9 atk. kam., 3 per. kam.) ir Igoris Kudelinas (18 tšk., 5 rez. perd.).

Maskvos srities "Dinamo" - Novosibirsko "Lokomotiv" 106:88 (27:23, 24:13, 33:27, 22:25).

"Dinamo": Johnny Tayloras 24 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Gregas Newtonas 21 (9 atk. kam.), Nenadas Djoričius 18;

"Lokomotiv": Yaya Dia 20 (12 atk. kam.), Andrejus Penkinas 13.

Andrius Vyšniauskas ("Dinamo"): 17 min, 9 tšk. (3/6 dvitaškių, 3/8 baudų), 4 atk. kam., 5 išpr. praž., 2 kl., 3 praž.

Chimkų "Chimki" - Maskvos "Dinamo" 97:120.

Taip pat buvo sužaistos vienerios Rusijos taurės rungtynės. Tulos "Arsenal" su Rolandu Urkiu antrąjį kartą įveikė Superlygos A autsaiderį Jekaterinburgo "Jevraz" ir iškopė į turnyro ketvirtfinalį, kur susitiks su Chimkų "Chimki".

Jekaterinburgo "Jevraz" - Tulos "Arsenal" 90:93 (21:25, 21:20, 20:29, 28:19).

"Jevraz": Viktoras Keyru 36, Aleksejus Komarovas 12, Sergejus Belousovas 12;

"Arsenal": Aleksandras Golubevas 21, Milanas Radovanovičius 18, Roy Hairstonas 16, Andrejus Kapinosas 13, Rolandas Urkis 10.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.