Saratovo "Avtodor" - Tulos "Arsenal" 78:88 (20:20, 17:25, 19:12, 22:30).

Po šios pergalės "Arsenal" pavijo 8-ąją vietą turnyrinėje lentelėje užimančius Rostovo "Lokomotiv" krepšininkus ir turi realius šansus patekti į atkrintamąsias varžybas.

Nugalėtojų ekipoje išsiskyrė Andrejus Kapinosas (22 tšk., 5 atk. kam.) ir Roy Hairstonas (21 tšk., 11 atk. kam.).

Rolandas Urkis šį kartą aikštelėje praleido tik 5 minutes, per kurias prametė 1 dvitaškį ir taškų nepelnė. Taip pat jis atkovojo 1 kamuolį ir prasižengė 2 kartus.

"Avtodor" gretose pasižymėjo Vladimiras Veremejenka ir Andrejus Ivanovas, atitinkamai pelnę 22 ir 20 taškų.

Jekaterinburgo "Jevraz" - Maskvos srities "Dinamo" 84:92 (26:21, 18:22, 19:26, 21:23).

Šeimininkų ekipos krepšininkai po dviejų kėlinių pirmavo 2 taškais, tačiau po didžiosios pertraukos labiau sekėsi svečiams. "Dinamo" su 12 pergalių ir 9 pralaimėjimais yra penktojoje turnyrinės lentelės vietoje.

Andrius Vyšniauskas rungtynes pradėjo startiniame penkete, tačiau ant parketo praleido vos 15 minučių, kadangi per jas spėjo surinkti 5 asmenines pražangas. Nepaisant trumpo žaidimo laiko, lietuvis pelnė 13 taškų (5/5 dvitaškių, 3/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius bei išprovokavo 3 varžovų pražangas.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.