Finalinio ketverto naudingiausia žaidėja pripažinta Karolina Kazočiūnatė. Finale ji pelnė 22 taškus (10/12 baudos), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 22 naudingumo balus.

Pusfinalyje krepšininkė įmetė 19 taškų (7/8 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

Alytaus komanda rungtynių pradžioje pakartojo pusfinalio rungtynių scenarijų – nuo pirmų sekundžių pabėgo į priekį ir susikrovė 14 taškų persvarą (16:2). Identiškas skirtumas tarp komandų buvo ir po pirmojo ketvirčio (22:8).

Antrąjį kėlinį „Svaja“ pradėjo atkarpa 15:6 ir priartėjo iki 5 taškų skirtumo (23:28). Po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų ištirpo iki 4 taškų – 28:32.

Trečiajame kėlinyje „RKL-GUT.LT“ susigrąžino dviženklį pranašumą. Šeimininkės spurtavo 5:0 ir įgijo 11 taškų persvarą (44:33). Kėlinio pabaigoje alytiškės surengė dar vieną spurtą 11:2 ir prieš paskutines 10 minučių jau pirmavo 19 taškų pranašumu (58:39).

Lemiamo kėlinio metu alytiškės išlaikė saugų atstumą ir pirmenybėse triumfavo 61:53.

Antrąjį sezoną gyvuojančios „Akvilės“ lygos finale ir vėl triumfavo finalinio ketverto šeimininkė. Praėjusį sezoną nugalėtojų taurę Kaune į viršų kėlė vietos KM „Aisčiai“.

Pirmame „Akvilės“ lygos sezone „RKL-GUT.LT“ pateko į finalinį ketvertą, tačiau užėmė paskutinę ketvirtą vietą. Tuo metu „Svaja“ antrus metus iš eilės liko antra.

„RKL-GUT.LT“: Karolina Kazočiūnaitė 22 (10/12 baudos, 7 atk. kam.), Ana Belen Molina Barbe 10 (11 atk. kam.), Rita Žilinskaitė 9 taškai.

„Svaja“: Irina Michailova 18 (9 atk. kam.), Reda Kontvainytė 14 (9 atk. kam.), Irena Vizbarienė 11 taškų (10 atk. kam.).

Tuo metu mažajame finale triumfavo ir bronzos medalius iškovojo Kauno KM „Aisčių“ ekipa. Birutės Jankauskienės treniruojama komanda Kauno derbyje pranoko „LSU-Kauną“ rezultatu 81:75 (20:14, 24:13, 21:31 16:17).

Antroje pirmojo kėlinio pusėje rezultatas buvo lygus 14:14, o tuomet „Aisčiai“ pakilo į šturmą. Jos laimėjo atkarpą net 23:0 ir pabėgo 37:14. Pirmuosius taškus antrajame kėlinyje „LSU-Kaunas“ komandai sužaidus beveik 6 minutes pelnė Deimantė Žukaitė. Pastaroji ir toliau tempė savo ekipą į priekį ir per pirmąją mačo dalį pelnė 15 taškų, o jos vedama „LSU-Kaunas“ prieš ilgąją pertrauką atsiliko 17 taškų skirtumu (27:44).

Trečiame kėlinyje „LSU-Kaunas“ rungtynėse atgaivino intrigą. Ketvirtį Kornelijos Balčiūnaitės auklėtinės laimėjo 31:21 ir prieš lemiamą kėlinį priartėjo iki 7 taškų skirtumo (58:65).

Paskutinio ketvirčio pradžioje „LSU-Kaunas“ dukart priartėjo iki keturių taškų skirtumo (61:65 ir 64:68), tačiau tuomet Jankauskienės auklėtinės laimėjo atkarpą 5:0 ir įgijo 9 taškų persvarą. „LSU-Kaunas“ atrado jėgų pakilti į dar vieną šturmą – Ugnė Avižienytė smeigė tritaškį, Žukaitė pridėjo du dvitaškius ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 2 taškų (71:73). Likus trims minutėms Karolina Visockaitė dvitaškiu priartino savo ekipą iki 73:74.

Prasidėjus priešpaskutinei minutei Klaudija Serkevičiūtė dvitaškiu padidino „Aisčių“ pranašumą iki 3 taškų, o Evelina Januševičiūtė – iki 5.

Ieva Stankevičiūtė pataikė dvitaškį, tačiau iki kėlinio pabaigos liko tik 20 sekundžių, todėl „LSU-Kaunas“ privalėjo prasižengti. Livija Sakevičiūtė įmetė vieną baudą ir „Aisčių“ ekipai suteikė 4 taškų pranašumą (79:75). „LSU-Kaunas“ nepataikė, o likus sekundei Sakevičiūtė dar pataikė dvi baudas, po kurių triumfu džiaugėsi „Aisčiai“.

Šiame mače „LSU-Kauną“ treniravo Kornelija Balčiūnaitė, kuri įprastai yra vyriausiosios trenerės Rasos Kreivytės asistentė.

Praėjusį sezoną „Aisčiai“ finaliniame ketverte laimėjo pirmą vietą, o „LSU-Kaunas“ ketvirtfinalyje suklupo prieš „Aisčius“.

„LSU-Kaunas“: Deimantė Žukaitė 27 (8/9 dvit., 3/4 trit.), Ugnė Avižienytė 15, Ieva Stankevičiūtė 14 (7 atk. kam.), Alma Lekavičiūtė-Kriūnienė ir Gabija Morkūnaitė po 8 taškus.

„Aisčiai“: Klaudija Serkevičiūtė 21 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Livija Sakevičiūtė 19 (15 atk. kam.), Brigita Mockevičiūtė, Evelina Januševičiūtė ir Gerda Vitkevičiūtė po 11 taškų.